Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Kilkaset tysięcy nowych mieszkań - gdzie je znaleźć?

  • Posted on: 4 March 2022
  • By: addmean
Ocenia się, że w naszym kraju brak jest przynajmniej kilkaset tysięcy mieszkań. Szczególnie na nieposiadanie swojego własnego mieszkania powinni narzekać ludzie młodzi, którzy założyli już swoje rodziny, a dalej mieszkają z rodzicami. Podstawową przyczyną takiej sytuacji stały się niezwykle wysokie ceny, które niestety w Polsce nie mają odbicia w pensjach.


mieszkania
Author: Firma UBM
Source: Firma UBM
Z tego też powodu zdecydowana większość mieszkań kupowana jest z kredytem, a najnowsze obostrzenia bankowych regulacji sprawiły, że jego uzyskanie zaczyna być jeszcze bardziej trudne. Osoba, która będzie chciała kupić swoje wymarzone mieszkanie ma do wyboru dwie drogi. Może zakupić mieszkanie na rynku wtórnym, lub wybrać mieszkanie całkowicie nowe, wybudowane przez firmę budowlaną. Oba te rozwiązania mają swe zalety i wady, i nim się podejmie decyzję o zakupie powinno się wszystko dokładnie sprawdzić.

Mieszkania używane często będą wymagać odświeżenia lub remontu, lecz są trochę tańsze niż z rynku pierwotnego i da się w nich od razu zamieszkać. Za to mieszkanie od dewelopera otrzymuje się do kompletnego wykończenia i trzeba włożyć dużo pracy w jego urządzenie, ale można to zrobić dokładnie tak jak będzie się chciało.


Jeśli ktoś będzie się decydował na kupno mieszkania na rynku pierwotnym to musi mieć na uwadze parę ważnych rzeczy, dzięki jakim zminimalizuje ryzyko ewentualnych kłopotów. Deweloperzy Wrocław (zobacz mieszkania z rynku pierwotnego) często
mieszkania
Author: International Labour Organization
Source: http://www.flickr.com
zaczynają sprzedawać nowe mieszkania, jakich nawet nie zaczęto budować. To przyszli właściciele płacąc nowe raty pożyczki finansują budowę nieruchomości. Z tego też powodu niezbędnie należy w umowie podpisanej z deweloperem wpisać jak najwięcej szczegółów, a nigdy w życiu nie wierzyć słownym obietnicom, bo te często nie będą miały pokrycia w późniejszym okresie.

Czy publikowany tekst jest Twoim zdaniem ciekawy? Jeśli tak uważasz, to kliknij także na niezły serwis (http://www.maragency.pl/kategoria/kraty-schodowe/40), który posiada równie ważne dane.Powinno się zadbać o szczegółowe projekty mieszkania i instalacji, ocenę projektowanych w najbliższym sąsiedztwie inwestycji a także wpisanie umownych kar za spóźnienia. Przez to choć odrobinę można się będzie zabezpieczyć w przypadku, gdy rzeczywistość będzie odbiegać od obietnic.