Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

W dzisiejszych czasach sporo się buduje i remontuje - stale powinniśmy zatem uważać na to, co widzimy dookoła

  • Posted on: 7 May 2021
  • By: addmean
Jeśli na drodze odbywają się jakieś roboty lub zepsuła się gdzieś spora maszyna - trzeba to oznaczyć taśmami, żeby przechodnie zauważyli przeszkodę i nie zrobili sobie krzywdy.


Masa firm budowlanych lub remontowych musi wypełniać wszystkie przepisy BHP.


Wrocław
Author: ATLAS
Source: ATLAS


pomieszczenie
Author: krss.
Source: http://www.flickr.com


Wśród ich grupy zawsze musi być tzw. behapowiec, który będzie czuwał, by było przestrzegane bezpieczeństwo. I nie chodzi wyłącznie o bezpieczeństwo zatrudnionych budowlańców, choć ono jest niezwykle istotne, ale też o bezpieczeństwo spacerowiczów czy tych, którzy kierują pojazdami - w zależności od tego, w którym miejscu wykonywane są roboty. Najskuteczniejszą metodą na odgrodzenie części części hitachi ulicy lub przestrzeni będzie wykorzystanie kolorowej taśmy. Zwykle jest ona biało-czerwona, ale nie musi być to standard. Co najistotniejsze - muszą one być trwałe i odporne na deszcz, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków używa się ich na zewnątrz. Taśma oznaczeniowa BHP wydaje się być więc niezwykle ważnym elementem niejednej grupy budowlanej, która pracuje na zewnątrz. Zwłaszcza jeżeli miejsce jest często uczęszczane. Jednak, to nie jedyny sposób, w jaki możemy ją wykorzystać. Taśma znakomicie pasuje również do wyznaczania tzw. korytarzy komunikacyjnych na dużych magazynach.
Mamy możliwość ją przymocować i wówczas jesteśmy pewni, że osoby nieuprawnione nie będą wchodzić na pewne rejony, gdzie przykładowo poukładane są niebezpieczne przedmioty albo jest dużo szkła. Rozciągnięcie tej taśmy jest o wiele tańsze aniżeli wybudowanie ścianki działowej.

Materiał przedstawiający tego rodzaju problematykę jest bardzo wnikliwy, jednak dobrze byłoby poznać to pod innym kątem. My zalecamy to omówienie (suninvest.pl/oferta/fotowoltaika-dla-firm-i-rolnikow/).

Poza tym, właściciele dużych hal nie mają zamiaru pozbawiać ich niezbędnej przestrzeni.