Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Sposób na zimowy relaks

  • Posted on: 4 June 2019
  • By: addmean
Odpoczywamy na przeróżne sposoby. Niektórzy z nas w aktywny sposób - na rowerze (najlepiej zapewnionym przez miejski system wypożyczalni), albo też wybierając się na dłuższy, jesienno-zimowy spacer ewentualnie wyprawę w góry. Pozostali preferują bardziej statyczny sposób relaksu. Nie koniecznie przed odbiornikiem telewizyjnym ale również z książką czy oryginalnie - wypiekając ciastka.

sauna, relax
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Niestety zimą relaks bywa cokolwiek utrudniony. Co prawda można jak dotychczas co jakiś czas przygotowywać sobie kakao czy gorącą czekoladę. Niestety, podobne przedsięwzięcia powodują wzrost kilogramów, a to z kolei jest powodem mozolnej pracy w okolicy końca lutego - ostrych treningów cielesnych. Tak to jest gdy przybywa zima.

Ja osobiście przedkładam wypoczynek przy książce, i tym sposobem pewnego dnia przeczytałem opis łaźni fińskiej w pewnym z gruzińskich miast. Pomyślałem sobie natychmiast iż fajnie byłoby mieć podobne urządzenie we własnym mieszkanku.

Wtedy, kiedy będziesz wyszukiwać analogicznych materiałów, to te wskazówki ze strony (http://www.rkstyl.com.pl/artykul/rolety-oknoplast/6/3) bez cienia wątpliwości okażą się Tobie niezwykle użyteczne.

Gdzie dostać coś podobnego? Od czegóż mamy internet!

Ze nadmienionym kubkiem gorącej czekolady w jednej ręce wpisałem frazę: producent saun (przeczytaj więcej o firmie: najpopularniejsze produkty), i całkowite zaskoczenie - propozycja tego rodzaju oprzyrządowań jest w naszym kraju niezwykle bogata. Można sobie przykładowo kupić saunę do ogrodu, nazwijmy ją - tradycyjną, zatem zbudowaną z bardzo dobrego gatunkowo drewna ususzonego. Takie drewno przez niemało lat jest składowane tak iż wilgotność wykorzystywanego do budowy sauny drewna to około 8 %.

Zamawiamy zatem taką rzecz, i po paru dniach można cieszyć się sauną której ogromnie pozytywny wpływ na zdrowie człowieka jest dawno dowiedziony. Używanie sauny bowiem nie jedynie wspiera leczenie lekkiego przeziębienia. Powszednie korzystanie z tego rodzaju kuracji pomaga walczyć z drobnoustrojami i normuje ciśnienie krwi (jeżeli zaraz po korzystaniu z kąpieli w parze wejdziemy pod chłodny prysznic). Nie przypadkowo w Finlandii i Rosji łaźnie są niezwykle modne, a na Syberii zabieg ów wszedł do rytuału religijnego.


Co jednak uczynić jeżeli nie dysponujemy odpowiednio wielkim miejscem w ogrodzie? Producent saun i na to znajdzie rozwiązanie - mini sauna w domu - starczy wolne wnętrze … i już. Od teraz można się relaksować jak też kurować w tenże sposób nawet co dzień!