Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

życie

Jak niższym kosztem wybudować funkcjonalny dom? Projekty małych domów skutecznym rozwiązaniem

 • Posted on: 3 February 2020
 • By: addmean
projekty małych domów
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Współczesne rodziny nie chcą dużych domów, które do tego są często drogie w użytkowaniu. Dzisiejsze rodziny interesuje funkcjonalizm i oszczędność. Obecne budownictwo oraz nowoczesne technologie umożliwiają obecnie spełnić te potrzeby.

Czy odszukanie okazji na apartament w Białymstoku jest możliwe – jak prezentuje się miasto dla inwestorów?

 • Posted on: 31 January 2020
 • By: addmean
psycholog
Source: flickr.com
Nabycie albo też długoterminowe najęcie domu wchodzi w skład jednych z poważniejszych życiowych decyzji. Aktualnie opcji na zrealizowanie swoich indywidualnych planów jest o wiele więcej - konsumenci mogą pozwolić sobie na urzeczywistnienie bardziej śmiałych założeń obracając większym niż w przeszłości budżetem.

Szukasz najlepszego miejsca na budowę domu? Nie zastanawiaj się ani chwili, działka Olsztyn musi być Twoja!

 • Posted on: 17 January 2020
 • By: addmean
Działka
Author: Metrohouse & Partnerzy S.A.
Source: Metrohouse & Partnerzy S.A.
W życiu każdego z nas nadciąga taki okres, iż warto zastanowić się nad tym co dalej począć ze sobą i w szczególności, gdzie się osiedlić. Istotną sprawą jest to, gdzie uda nam się dostać dobrze płatną oraz interesującą pracę. Swoje poszukiwania warto rozpocząć od stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, bowiem jak na centralne miasto tego regionu Polski nie jest wciąż tak bardzo zaludnione.

Które istotne dla przyszłego lokatora części powinny posiadać projekty domów nowoczesnych?

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
akt - mieszkania
Author: Lech Karol Pawłaszek
Source: http://www.flickr.com
Czasami w naszym bytowaniu nadchodzi takowy moment, gdy pragniemy rozpocząć nowy etap. Inna praca, nowe środowisko, nowe wszyściutko. Tak, do tego potrzebujesz funduszy, lecz co jeśli to nie one stanowią problem, a jest nim zwyczajnie przykładowo niechęć do aktualnego stanowiska osiedlenia się?


Dobrze jest wtedy zastanowić się nad nową lokalizacją, odnaleźć biuro projektowe, które posiada do zaproponowania różne projekty domów nowoczesnych i.

Fototapety: w jaki sposób uwydatnić styl salonu za pomocą fototapety?

 • Posted on: 30 July 2019
 • By: addmean
szkło na co dzień
Author: Revelateur Studio
Source: http://www.flickr.com
Fototapeta powraca do łask. Dzięki niej łatwo przekształcisz wnętrze. Często ma wartość artystyczną, a tematyka obrazów jest ogromnie różnorodna. Jak zaakcentować styl mieszkania za pomocą fototapety?


Wielkość fototapety możemy dopasować do swych wymogów, albowiem dzisiejsza fototapeta może, ale nie musi zajmować całej ściany.

Niewielkie mieszkanie jest idealnym pomysłem dla osób rozpoczynających dorosłe życie

 • Posted on: 29 July 2019
 • By: addmean
surowce
Author: Zehnder Charleston
Source: Zehnder Charleston
Jeżeli poszukujemy w Poznaniu mieszkania, które nie będzie zbyt wielkie, to z łatwością znajdziemy mnóstwo interesujących ofert. Takie lokum jest idealnym rozwiązaniem dla osób zamieszkujących samotnie lub dla niewielkiej rodziny

Czym są sensory gazu, jak dużo kosztują oraz w jaki sposób mogą uratować ludzkie życie?

 • Posted on: 4 July 2019
 • By: addmean
piwnica
Author: Jinx!
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że niektóre związki chemiczne mogłyby Cię zabić nawet po cichu w Twym własnym mieszkaniu? Do tego mogą być bezwonne i niewidoczne. Powstają one podczas np. pożarów.


Jeśli myślisz, że takie incydenty jak eksplozja gazu zdarzają się bardzo rzadko, to jesteś w wielkim błędzie.

Jak wytrenować ulubieńca? Jak zacząć?

 • Posted on: 17 June 2019
 • By: addmean
pojemniki
Author: Curver
Source: Curver
Każdy, kto chce wieść radosne oraz spokojne życie z ukochanym psem, powinien zadbać o jego szkolenie. Ale nie starczy pupila ćwiczyć. Należy to robić przemyślanie!


właściciele psów, debiutujący w owej nowej roli, często nie zdają sobie sprawy, na jakie problemy mogą natknąć się w w niedługim czasie.

Zbiornik na deszczówkę to właściwe rozwiązanie

 • Posted on: 12 June 2019
 • By: addmean
budynek - wizerunek
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej uwagi przywiązuje się do tego, żebyśmy mieszkali w zgodzie z ekologią oraz abyśmy nie niszczyli środowiska naturalnego. Dlatego też pojawia się coraz więcej rzeczy, z których mamy szansę korzystać oraz które mocno ułatwią nam życie. Co więcej, żyjąc ekologicznie mamy szansę posiadać gwarancję, że w różnych sytuacjach znacznie uda nam się pomniejszyć rachunki za różne usługi, a to również powinno nas namówić, do bardziej ekologicznego sposobu życia.


Czy posiadamy kolorowe pojemniki na odpady?


Jeżeli pragniemy płacić mniej za śmieci, a do tego pragniemy posiadać świadomość że większość z nich pójdzie uzyskać oraz znowu zastosować, to z pewnością musimy się zaopatrywać w dobre pojemniki na odpady.

Masz własną kompanię? Kup generator prądotwórczy

 • Posted on: 20 May 2019
 • By: addmean
materiały budowlane
Author: Thomas Quine
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku praktycznie cała Europa ma bardzo niewiele punktów, w których nie można podłączyć się do prądu elektrycznego. Nic w tym zaskakującego, przecież współcześnie większość używanych przez nas urządzeń funkcjonuje na prąd, dlatego trudno wyimaginować nam sobie egzystencję bez niego.

Konieczne elementy, które składają się w jedno. Jesteśmy w stanie je znaleźć w wielu sferach naszego życia

 • Posted on: 16 May 2019
 • By: addmean
wejście do kamienicy
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Świat składa się z małych elementów, bez jakich trudno byłoby się właściwie... poskładać. Ta intrygująca gra słów jest zamierzona, gdyż odkrywa więcej prawdy niż długie wywody. Świat to jest po prostu zestaw małych śrubek, przypasowanych do siebie w określony sposób. Są to pewne elementy znajdujące swoje miejsce, jedne bardziej trafne, inne mniej, ale na pewno są konieczne, żeby wszystko mogło normalnie działać. Nie można jednakowoż funkcjonować w świecie, w jakim zaczyna być brak tego rodzaju rzeczy

Masa osób w Polsce marzy o postawieniu swego domu - powinni zatem znaleźć architekta, który zaprojektuje ich wyśniony budynek

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
Budowlańcy
Author: U.S. Naval War College
Source: http://www.flickr.com
W latach komuny było tak, że ludzie woleli mieszkać w blokach i w wielkich aglomeracjach. Dziś trend powoli się odwraca i duża część rodaków kupuje działki za miastem, aby tam postawić swój dom ze snów.

Poszukujesz upragnionej pracy? Sprawdź oferty z Chełma i Tarnowa, a na pewno coś zwróci Twoją atencję

 • Posted on: 13 May 2019
 • By: addmean
praca
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Przed momentem ukończyłeś studia techniczne i nie masz pojęcia co w przyszłości robić z własnym życiem? Już dzisiaj przeczytaj ten materiał, a przekonasz się w jakim miasteczku najprościej jest zdobyć odpowiednio płatną i nietypową pracę. Na nieszczęście kłopotliwie jest od razu znaleźć posadę w państwowej firmie i zarabiać kokosy. Tym samym trzeba uzbroić się w cierpliwość, pozyskać doświadczenie i dopiero w późniejszym czasie myśleć o rozkręceniu własnej działalności.

Pages