Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

życie

Jak niższym kosztem wybudować funkcjonalny dom? Projekty małych domów skutecznym rozwiązaniem

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
projekty małych domów
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsze rodziny nie potrzebują dużych domów, które do tego są często drogie w użytkowaniu. Obecne rodziny stawiają na funkcjonalizm i oszczędność. Obecne budownictwo jak i innowacyjne technologie pozwalają teraz spełnić te wymagania.

Konieczne elementy, które składają się w jedno. Jesteśmy w stanie je znaleźć w wielu sferach naszego życia

 • Posted on: 24 May 2022
 • By: addmean
wejście do kamienicy
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Świat jest złożony z małych elementów, bez których trudno byłoby się właściwie... poskładać. Ta interesująca gra słów jest zamierzona, ponieważ odkrywa więcej prawdy niż nudne wywody. Świat to jest po prostu zestaw małych śrubek, przypasowanych do siebie we właściwy sposób. Są to pewne elementy znajdujące swoje miejsce, jedne bardziej trafne, inne mniej, lecz na pewno są niezbędne, by wszystko mogło dziać się normalnie. Nie można jednakowoż istnieć w świecie, gdzie zaczyna brakować takiego rodzaju rzeczy

O jakich kwestiach trzeba pamiętać, chcąc wykorzystać ogrzewanie podłogowe?

 • Posted on: 13 May 2022
 • By: addmean
wyszukiwarka graficzna
Author: Bocian
Source: www.projektoskop.pl
Zastosowanie w domu ogrzewania podłogowego to w wielu przypadkach niezwykle dobre rozwiązanie. Niestety dużo ludzi z niego rezygnuje jedynie przez wzgląd na nieprawdziwe informacje, które są rozgłaszane przez laików.


Z tego też powodu każdy, kto chce mieć w swym domu taki wariant ogrzewania, powinien przed podjęciem postanowienia o odrzuceniu takiego pomysłu, dobrze zapoznać się z tą tematyką.

Lata w naszej ojczyźnie stają się niebywale upalne — z tego powodu powinniśmy zainwestować w klimatyzator

 • Posted on: 22 April 2022
 • By: addmean
drzwi
Author: GARDENA
Source: GARDENA
Czas wakacji w naszym kraju zaczyna przypominać od kilku lat saharyjskie klimaty. Zatem należy pomyśleć o klimatyzacji.


Każdy jest w stanie dostrzec, że klimat się ociepla.

Czym się zajmuje ślusarz?

 • Posted on: 15 February 2022
 • By: addmean
wnętrze
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Ślusarz jest zajęciem, mającym status rzemieślniczy, a wiąże to się z jego naprawdę długą historią. Jest to najstarszy fach, połączony z obróbką metalu.


Obecnie szczególność jego profesji, przez wzgląd na szybki progres technologiczny, uległa przekształceniu, cały czas jest jednakże szeroko poszukiwanym poprzez pracodawców ekspertem zawodowym.

Jak moglibyśmy zlikwidować rysy na szybach oraz co zrobić żeby nie dopuścić do ich powstawania?

 • Posted on: 13 February 2022
 • By: addmean
zastosowanie
Author: Bill Benzon
Source: http://www.flickr.com
Szyby można by łatwo zarysować. Może być to efekt nieumiejętnego mycia, a czasami jest to efekt nieszczęśliwego wypadku. Z nieszczęśliwym wypadkiem nie wygramy, lecz pewnym zarysowaniom moglibyśmy zapobiec. Należałoby zadbać o to, aby nasze szyby były w odpowiedni sposób chronione.


Niezwykle wielokrotnie sami możemy doprowadzić do powstania rys, które znajdujemy na szybach.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę decydując się na dach?

 • Posted on: 31 January 2022
 • By: addmean
magazyn
Source: http://www.sxc.hu/
Jedną z ważnych decyzji dotyczących budowy domu jest wybranie pokrycia. Ma to wpływ to jego walory estetyczne, ale ponad wszystko rozwiązania konstrukcyjne. Rozważnie dobrany dach oszczędza problemów. Powinno się więc poświęcić mu dużo więcej uwagi, niż tylko przystawać na pomysły architekta.

Jak założyć gospodarstwo ekologiczne? Wskazówki

 • Posted on: 15 January 2022
 • By: addmean
kamera zewnętrzna
Konsumenci ich poszukują, dlatego że owoce i warzywa w diecie są niezwykle zalecane - najbardziej te ekologiczne. Niemniej jednak rolnicy, jacy stawiają na hodowlę roślinek w systemie rolnictwa eko natrafiają na trudności.


Głównym hamulcem rozwoju eko gospodarstw są niemałe nakłady pracy ręcznej, wypływającej z zakazu wykorzystywania syntetycznych preparatów ochrony roślinek.

Niesamowite oferty pracy w Niemczech dla każdej osoby

 • Posted on: 31 December 2021
 • By: addmean
firma - płótno
Author: Creative Commons Uruguay
Source: http://www.flickr.com
W aktualnych czasach wielka ilość ludzi decyduje się na podróż zagranicę w celu odszukania pracy. Jest to z pewnością niesamowity sposób na zarobienie sporej ilości pieniędzy w dosyć krótkim czasie. Ostatnio dużą sławą takich podróży cieszą się Niemcy, nie tylko przez wgląd na bliskie położenie, ale także przez to, że proponują dużą ilość interesujących stanowisk dla każdego. W ten sposób każda osoba może odszukać coś odpowiedniego dla siebie.

Miesiąc za miesiącem pędzi i ani się zorientujemy, a kolejny rok podatkowy będzie od nas oczekiwał rozliczenia się z przychodów

 • Posted on: 22 October 2021
 • By: addmean
piłka nożna
Source: pixabay.com
Bardzo duża liczba z nas bardzo tego nie lubi, lecz obowiązek to obowiązek i należy go wypełnić. Jeżeli przerażają nas nie wyłącznie bardzo długie kolejki w urzędzie, ale i także uzupełnienie formularza powinno się spróbować czegoś innego.


fundusze
Author: AlphaGeek
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas już niejednokrotnie dokonała przez internet rozliczenia własnych dochodów i jest z tego rozwiązania niesłychanie zadowolona.


piłka nożna
Source: pixabay.com

Fototapety: w jaki sposób uwydatnić styl salonu za pomocą fototapety?

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
szkło na co dzień
Author: Revelateur Studio
Source: http://www.flickr.com
Fototapety wracają do łask. Dzięki niej łatwo odmienisz wnętrze. Często ma wartość artystyczną, natomiast tematyka obrazów jest nadzwyczaj zróżnicowana. W jaki sposób podkreślić kierunek mieszkania z pomocą fototapety?


Rozmiar fototapety możesz dobrać do swoich potrzeb, albowiem dzisiejsza fototapeta może, lecz nie musi zajmować całkowitej ściany.

Ostatnimi czasy coraz częściej rozmawia się o zdrowym jedzeniu oraz o produktach, które trzeba spożywać w większych ilościach

 • Posted on: 23 September 2021
 • By: addmean
oświetlenia
Source: flickr.com
Rodacy mają dość sporą tendencję do spożywania mięs. Wynika to częściowo z naszej tradycji i z klimatu, w którym mieszkamy. Musimy mieć więcej tłuszczów, ponieważ zdarzają się u nas srogie zimy.


Pomimo tego iż dieta południowców jest niebywale zdrowa, to znów tak dobrze nie sprawdza się w naszej ojczyźnie.

Pages