Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

żarówki

Odlotowe oświetlenie do pokoju

  • Posted on: 9 March 2021
  • By: addmean
Author: metoc
Producenci wielu towarów przyzwyczaili nas do tego, że trendy ulegają zmianie i od czasu do czasu trzeba wymienić naszą garderobę, obuwie czy czapki. Również postęp w rozwoju techniki wymusza wymianę większości naszego sprzętu elektronicznego nawet co dwa-trzy lata. w podobny sposób przychodzą i odchodzą różne trendy w projektowaniu wnętrz, choć częstość tych zmian nie jest może aż tak duża, jak w przypadku ubrań czy obuwia. A co w takim wypadku z postępem technicznym? Czy to oznacza, że znajdujące się u nas żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy wymieniać tak samo regularnie jak radio? Jak odpowiednio dobrać lampy do domu?

Poszukujesz najlepszego oświetlenia do pokoju dziecka? Zobacz!

  • Posted on: 4 December 2020
  • By: addmean
lampy sufitowe
Source: pixabay.com
Jeżeli chcesz na nowo zaaranżować wnętrze swojego mieszkania, albo niedawno wprowadziłeś się do zakupionego lokalu i chcesz wdrożyć w nim kilka poprawek, przyjdź do naszego sklepu. Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz, od najprostszych żarówek, po profesjonalne oświetlenie łazienki! Nasi specjaliści w przystępny sposób powiedzą ci, który artykuł najlepiej odnajdzie się w twoim wnętrzu.

Tanie i praktyczne zakupy materiałów budowlanych czyli jak markety budowlane odmieniły oblicze handlu.

  • Posted on: 13 October 2020
  • By: addmean
szlifierki
Author: Proma Polska
Do niedawna jeszcze zakupy materiałów budowlanych i wykończeniowych wiązały się z odwiedzeniem wielu różnych miejsc. W pierwszym można było kupić kafelki, kleje i fugi, w drugim wybierało wannę i podgrzewacz wody, a w kolejnym trzeba było poszukać odpowiednich sprzętów.