Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

żarówki

Poszukujesz najlepszego oświetlenia do pokoju dziecka? Zobacz!

  • Posted on: 5 July 2022
  • By: addmean
lampy sufitowe
Source: pixabay.com
Jeżeli chcesz na nowo zaaranżować wnętrze swojego mieszkania, albo dopiero co wprowadziłeś się do zakupionego lokum i chcesz wdrożyć w nim kilka zmian, przyjdź do naszego magazynu. Znajdziesz u nas wszystko czego oczekujesz, od najprostszych żarówek, po profesjonalne oświetlenie łazienki! Nasi specjaliści w przystępny sposób doradzą ci, który artykuł najlepiej odnajdzie się w twoim domu.

Tanie i praktyczne zakupy materiałów budowlanych czyli jak markety budowlane odmieniły oblicze handlu.

  • Posted on: 7 May 2022
  • By: addmean
szlifierki
Author: Proma Polska
Jeszcze do niedawna zakupy materiałów budowlanych i wykończeniowych wiązały się z koniecznością odwiedzania wielu różnych sklepów. W pierwszym kupowało się płytki podłogowe, fugi albo kleje, w innych zamawiało piecyk gazowy i zlewozmywak, a w następnym szukało się odpowiednich sprzętów.

Odlotowe oświetlenie do pokoju

  • Posted on: 4 November 2021
  • By: addmean
Author: metoc
Wytwórcy wielu przedmiotów przyzwyczaili nas do tego, że trendy ulegają zmianie i co jakiś czas trzeba wymienić naszą odzież, obuwie czy czapki. Z drugiej strony postęp w rozwoju techniki powoduje, że jesteśmy zmuszeni do wymiany podstawowego sprzętu elektronicznego nawet co trzy lata. Na tej samej zasadzie pojawiają się i znikają kolejne trendy w wykańczaniu wnętrz, choć częstość tych zmian nie jest może równie poważna, jak w przypadku ubrań czy butów. A jak ma się częstotliwość tych zmian do rozwoju technologii? Czy to oznacza, że posiadane przez nas żyrandole lub lampy ogrodowe powinniśmy zmieniać równie regularnie jak telewizor? Jak odpowiednio dobrać oświetlenie do mieszkania?