Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

światło

Aranżacja małej kuchni

 • Posted on: 25 June 2020
 • By: addmean
mała kuchnia
Author: KAM
Source: KAM
Aranżacja niewielkiej kuchni- zmory polskich mieszkań, w szczególności tych w blokach z lat siedemdziesiątych - może rodzić wiele komplikacji. W jaki sposób ją urządzić, aby znalazło się miejsce na sprzęty, których potrzebujesz? Należycie rozlokowana zabudowa, chłodziarka mniejszych wymiarów a także sprytnie ukryte AGD przyzwolą wygospodarować trochę więcej przestrzeni w małej kuchni.W myśl wytycznej "czarne wyszczupla", zrezygnuj z ciemnych mebli w niedużej kuchni. Zainwestuj w jasne odcienie szafek a także półek, w szafki podtynkowe (zobacz przykładowe).

Ozdób swoje mieszkanie dzięki magii oświetlenia

 • Posted on: 10 June 2020
 • By: addmean
lampa ogrodowa
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas chce mieć pięknie zaaranżowane wnętrza. Nabywamy kosztowne meble, efektowne bibeloty, awangardowe tapety. Lecz naprawdę ciekawe rezultaty możemy uzyskać także zupełnie niewielkim nakładem, niezbędna jest wyłącznie odrobina inwencji. Dobierając właściwe oświetlenie nowoczesne czy może bardziej przytłumione, możemy uzyskać niezwykle ciekawy efekt. Także zamiast zakupować kosztowne akcesoria, które tylko zagraca nam mieszkanie, zainteresujmy się właściwym dopasowaniem oświetlenia.

Oświetlenie LED fantastycznym rozwiązaniem w twoim domu

 • Posted on: 11 May 2020
 • By: addmean
Oświetlenie sufitowe LED
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach nie możemy skarżyć się na nowoczesne rozwiązania, jakie można zastosować w domu, by miło się żyło. Jedno z nich oświetlenie LED, jakie można akładać na kilka rozmaitych sposobów, gwarantując doskonałe rezultaty i praktyczność, jakiej nikt się nie sprzeciwi.

Bohater, jaki przychodzi z pomocą w potrzebie

 • Posted on: 9 March 2020
 • By: addmean
Parkiet drewniany
Author: tetue
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nagle braknie wam prądu lub z jakiegoś powodu jest do niego skomplikowany dostęp, niezastąpiony może być generator prądu.


Urządzenie to suwerennie generuje prąd i zaopatruje inne urządzenia, dając wam: światło, siłę napędową, ogrzewanie.


Ocalając was nieraz w tarapatach, generatory prądotwórcze, bywają rozmaITe i wymagają dopasowania do konkretnych maszyn, które akurat zasilają.


Agregat, złożony jest z prądnicy pobudzanej motorem spalinowym, jaki może być uzupełniany rozmaitym paliwem: dislem, gazem, więc nim zdecydujemy się kupić, to prześwietne urządzenie, musimy określić jaką siłę silnika potrzebujemy.


Warto zaznaczyć, że niektóre generatory prądotwórcze, charakteryzujące się niewielkim zużyciem benzyny, choć wyróżnia je długi czas pracy.

Kilka przydatnych informacji na temat tego, jak kupować salonowe lampy.

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
oświetlenie
Source: pixabay.com
Oświetlenie salonu ma bardzo duże znaczenie w jego całościowej aranżacji, o czym nadal sporo osób nie pamięta. Kupują one może nawet dość ładne i pasujące do reszty lampy, ale te wybory są przypadkowe, a z pewnością nie poprzedzone dłuższym przemyśleniem i sięgnięciem po fachowe porady. A w praktyce przy pomocy światła można bardzo dużo poprawić w wyglądzie salonu, ale też sporo popsuć jeżeli podejdzie się do tego mało umiejętnie.

Godne zainteresowania modele oświetlenia do kupienia na naszym rynku

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
nowoczesne oświetlenie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Nie jest tajemnicą, że w sklepach działających online można odszukać niezwykle bogaty wybór asortymentu, nawet jeśli ktoś szuka profesjonalnych produktów. W kontekście oświetlenia mamy prawo liczyć na jego rozmaite warianty, dzięki czemu bez trudności można dostosować lampę do swoich najważniejszych potrzeb. Nic dziwnego, że sklepy zajmujące się sprzedażą oświetlenia nie narzekają na brak powodzenia.

W jaki sposób odremontować dom -przydatne rady

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Author: Bosch
Source: Bosch
Choćby najsprawniej zaprojektowany dom trzeba od czasu do czasu wyremontować. Niekiedy dlatego, że zabrudzone ściany, zepsute meble i porysowane parkietyi zaczynają być coraz bardziej nieznośnym widokiem. Nierzadko też z tej przyczyny, że miejsce zamieszkania zmienia się wraz z jego właścicielem, a ten, w szczególności jego gusta, poddają się przekształceniom. Przed zaczęciem pracy dobrze jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i wyposażenie. Szlifierki i polerki przydadzą się majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym gotowymi pomysłami prezentowanymi przez supermarkety.

Podczas organizowania mieszkania należy skierować dużą uwagę na dobór oświetlenia

 • Posted on: 29 April 2019
 • By: addmean
lampka
Source: pixabay.com
Dla większości teraźniejszych ludzi wygląd miejsc, w których mieszkają jest niezwykle ważny. Rzecz jasna w największym stopniu dotyczy to domów czy mieszkań, w których spędzamy zdecydowaną część naszego życia. Ładna aranżacja istotnie ingeruje na to, jak czujemy się w naszym domu i czy chcemy spędzać w nim czas z bliskimi. Aranżując poszczególne pomieszczenia zwracamy nacisk na mnóstwo rzeczy, które nadają ciekawego charakteru. Dobrze jest o tym pamiętać i starać się komponować spójne aranżacje, które oddają nasz temperament oraz poczucie stylu.

Jak łącznik światła schodowy i krzyżowy pomaga komfortowo oświetlić schodki?

 • Posted on: 29 March 2019
 • By: addmean
kontakty elektryczne
Author: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniesz sterować oświetleniem schodów z przeróżnych miejsc, potrzebny ci będzie włącznik światła schodowy a także krzyżowy. Dzięki niemu będziesz zdołał wygodnie włączać światełko na parterze i wyłączać na górze.

Lampy i żyrandole do salonu

 • Posted on: 23 February 2019
 • By: addmean
Żarówki ledowe
Author: Stephan Ridgway
Source: http://www.flickr.com
Współczesny salon często pełni wiele przeróżnych zadań (funkcja relaksacyjna, strefa posiłków, z tej przyczyny tak ważne jest oświetlenie pokoju dziennego, jakie spełni prawidłowo tak rolę użyteczną jak również zadania ozdobne. Za pomocą różnorodnego oświetlenia salonu bowiem zdołamy: uwypuklić niektóre strefy, zaznaczyć jego atuty, ukryć wady albo odmienić proporcje.

W jakim stylu dopasować oświetlenie pokój?

 • Posted on: 11 February 2019
 • By: addmean
oświetlenie w pomieszczeniu
Author: Omar Bárcena
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednio zaprojektowane oświetlenie jest kluczem do sukcesu. Światło w aranżacji wnętrz ma bardzo duże znaczenie. Posiada ono wpływ na nasz nastrój. Ciepłe światło o niewielkim natężeniu znakomicie się nadaje do odpoczynku. Intensywne natomiast budzi do aktywności. Odpowiednio zaprojektowane światło kreuje nastrój pomieszczenia. Pozwala niwelować braki architektoniczne.

Jaki rodzaj oświetlenia zamontować w środku domu, a jaki na zewnątrz

 • Posted on: 29 November 2018
 • By: addmean
Pastelowy chłód
Author: Dekoral
Source: Dekoral
Oświetlenie domu wcześniej lub później staje się tematem numer jeden, szczególnie wtedy, gdy wyposażamy nasze pomieszczenia. Każda pani domu pragnie, żeby sztuczne światło nie tylko zalewało blaskiem nocne ciemności, ale także, by dodawało wnętrzu oryginalnego uroku. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło artystyczne lampy, żeby przekonać się, jak wiele idei jest do użycia.