Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

światło

Kilka przydatnych informacji na temat tego, jak kupować salonowe lampy.

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
oświetlenie
Source: pixabay.com
Oświetlenie salonu ma bardzo duże znaczenie w jego całościowej aranżacji, o czym nadal sporo osób nie pamięta. Kupują one może nawet dość ładne i pasujące do reszty lampy, ale te wybory są przypadkowe, a z pewnością nie poprzedzone dłuższym przemyśleniem i sięgnięciem po fachowe porady. A w praktyce przy pomocy światła można bardzo dużo poprawić w wyglądzie salonu, ale też sporo popsuć jeżeli podejdzie się do tego mało umiejętnie.

Ozdób swoje mieszkanie dzięki magii oświetlenia

 • Posted on: 14 October 2019
 • By: addmean
lampa ogrodowa
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas pragnie mieć ciekawie zaaranżowane pokoje. Kupujemy kosztowne meble, efektowne akcesoria, ciekawe tapety. Lecz naprawdę cudowne rezultaty możemy otrzymać również całkiem niewielkim kosztem, potrzebna jest jedynie szczypta kreatywności. Wybierając odpowiednie oświetlenie nowoczesne czy może bardziej nastrojowe, możemy otrzymać niezwykle ciekawy rezultat. Także zamiast nabywać drogie akcesoria, które tylko zagraca nam mieszkanie, zajmijmy się właściwym dopasowaniem oświetlenia.

Bohater, jaki przychodzi z pomocą w potrzebie

 • Posted on: 10 October 2019
 • By: addmean
Parkiet drewniany
Author: tetue
Source: http://www.flickr.com
Gdy nagle zabraknie wam prądu lub z jakiegoś względu jest do niego skomplikowany dostęp, konieczny może stać się agregat prądu.


Urządzenie to suwerennie wytwarza energię elektryczną i zaopatruje różnorodne urządzenia, przynosząc wam: oświetlenie, siłę napędową, ogrzewanie.


Wybawiając was często w kłopotach, generatory prądotwórcze, bywają przeróżne i wymagają dobrania do konkretnych instrumentów, jakie dokładnie zasilają.


Agregat, składa się z prądnicy pobudzanej motorem spalinowym, który może być uzupełniany różnym paliwem: dislem, gazem, więc nim zdecydujemy się zakupić, to rewelacyjne urządzenie, potrzebujemy określić jaką siłę silnika potrzebujemy.


Warto podkreślić, że niektóre generatory prądotwórcze, odznaczają się małym zużyciem paliwa, chociaż cechuje je bardzo długi czas aktywności.

Oświetlenie LED fantastycznym rozwiązaniem w twoim domu

 • Posted on: 5 October 2019
 • By: addmean
Oświetlenie sufitowe LED
Author: Eliot Phillips
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach nie można uskarżać się na nowoczesne rozwiązania, jakie można zastosować w domu, by miło się żyło. Jednym z nich jest oświetlenie LED, które można zamontować na kilka różnych sposobów, zapewniając najlepsze rezultaty oraz funkcjonalność, jakiej nikt nie zaoponuje.

Aranżacja małej kuchni

 • Posted on: 24 July 2019
 • By: addmean
mała kuchnia
Author: KAM
Source: KAM
Aranżacja niedużej kuchni- zmory polskich wnętrz, w szczególności tych w blokach z lat siedemdziesiątych - może rodzić wiele problemów. W jaki sposób ją zaprojektować, aby znalazło się miejsce na sprzęty, których potrzebujesz? Odpowiednio rozmieszczona zabudowa, schładzarka mniejszych wymiarów a także sprytnie ukryte AGD przyzwolą wygospodarować troszeczkę więcej przestrzeni w małej kuchni.W myśl reguły "czarne wyszczupla", zrezygnuj z czarnych sprzętów w takiej kuchni. Zainwestuj w jasne kolory szafek jak też półek, w szafki podtynkowe (w naszej ofercie).

Godne zainteresowania modele oświetlenia do kupienia na naszym rynku

 • Posted on: 24 June 2019
 • By: addmean
nowoczesne oświetlenie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Nie jest tajemnicą, że w sklepach działających online można odszukać niezwykle bogaty wybór asortymentu, nawet jeśli ktoś szuka profesjonalnych produktów. W kontekście oświetlenia mamy prawo liczyć na jego rozmaite warianty, dzięki czemu bez trudności można dostosować lampę do swoich najważniejszych potrzeb. Nic dziwnego, że sklepy zajmujące się sprzedażą oświetlenia nie narzekają na brak powodzenia.

W jaki sposób odremontować dom -przydatne rady

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
Nowe szlifierki proste GGS 28 C Professional i GGS 28 CE Professional firmy Bosch
Author: Bosch
Source: Bosch
Choćby najsprawniej zaprojektowany dom trzeba od czasu do czasu wyremontować. Niekiedy dlatego, że zabrudzone ściany, zepsute meble i porysowane parkietyi zaczynają być coraz bardziej nieznośnym widokiem. Nierzadko też z tej przyczyny, że miejsce zamieszkania zmienia się wraz z jego właścicielem, a ten, w szczególności jego gusta, poddają się przekształceniom. Przed zaczęciem pracy dobrze jest wyposażyć się w odpowiednie narzędzia i wyposażenie. Szlifierki i polerki przydadzą się majsterkowiczom nieusatysfakcjonowanym gotowymi pomysłami prezentowanymi przez supermarkety.

Podczas organizowania mieszkania należy skierować dużą uwagę na dobór oświetlenia

 • Posted on: 29 April 2019
 • By: addmean
lampka
Source: pixabay.com
Dla większości teraźniejszych ludzi wygląd miejsc, w których mieszkają jest niezwykle ważny. Rzecz jasna w największym stopniu dotyczy to domów czy mieszkań, w których spędzamy zdecydowaną część naszego życia. Ładna aranżacja istotnie ingeruje na to, jak czujemy się w naszym domu i czy chcemy spędzać w nim czas z bliskimi. Aranżując poszczególne pomieszczenia zwracamy nacisk na mnóstwo rzeczy, które nadają ciekawego charakteru. Dobrze jest o tym pamiętać i starać się komponować spójne aranżacje, które oddają nasz temperament oraz poczucie stylu.

Jak łącznik światła schodowy i krzyżowy pomaga komfortowo oświetlić schodki?

 • Posted on: 29 March 2019
 • By: addmean
kontakty elektryczne
Author: 準建築人手札網站 Forgemind ArchiMedia
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniesz sterować oświetleniem schodów z przeróżnych miejsc, potrzebny ci będzie włącznik światła schodowy a także krzyżowy. Dzięki niemu będziesz zdołał wygodnie włączać światełko na parterze i wyłączać na górze.

Lampy i żyrandole do salonu

 • Posted on: 23 February 2019
 • By: addmean
Żarówki ledowe
Author: Stephan Ridgway
Source: http://www.flickr.com
Współczesny salon często pełni wiele przeróżnych zadań (funkcja relaksacyjna, strefa posiłków, z tej przyczyny tak ważne jest oświetlenie pokoju dziennego, jakie spełni prawidłowo tak rolę użyteczną jak również zadania ozdobne. Za pomocą różnorodnego oświetlenia salonu bowiem zdołamy: uwypuklić niektóre strefy, zaznaczyć jego atuty, ukryć wady albo odmienić proporcje.

W jakim stylu dopasować oświetlenie pokój?

 • Posted on: 11 February 2019
 • By: addmean
oświetlenie w pomieszczeniu
Author: Omar Bárcena
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednio zaprojektowane oświetlenie jest kluczem do sukcesu. Światło w aranżacji wnętrz ma bardzo duże znaczenie. Posiada ono wpływ na nasz nastrój. Ciepłe światło o niewielkim natężeniu znakomicie się nadaje do odpoczynku. Intensywne natomiast budzi do aktywności. Odpowiednio zaprojektowane światło kreuje nastrój pomieszczenia. Pozwala niwelować braki architektoniczne.

Jaki rodzaj oświetlenia zamontować w środku domu, a jaki na zewnątrz

 • Posted on: 29 November 2018
 • By: addmean
Pastelowy chłód
Author: Dekoral
Source: Dekoral
Oświetlenie domu wcześniej lub później staje się tematem numer jeden, szczególnie wtedy, gdy wyposażamy nasze pomieszczenia. Każda pani domu pragnie, żeby sztuczne światło nie tylko zalewało blaskiem nocne ciemności, ale także, by dodawało wnętrzu oryginalnego uroku. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło artystyczne lampy, żeby przekonać się, jak wiele idei jest do użycia.