Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

łazienki

Nie zostawiaj zaplanowanych spraw na później. Najkorzystniej od razu zrobić wszystko, co zaplanowałeś

 • Posted on: 6 April 2020
 • By: addmean
fragment parkietu
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Co powinieneś zrobić jutro, zrób w tym momencie. Ta maksyma winna przyświecać każdemu z nas. Nie powinno się bowiem odkładać różnorodnych czynności na potem, jako że skończy się to brakiem jakichkolwiek efektów. Nie należy odraczać rozmaitych spraw do załatwienia, bowiem takie zachowanie to co najmniej słaba ciągłość, w najgorszym zaś razie – niedotrzymywanie umów. Starajmy się najlepiej wypisać liczbę spraw do załatwienia, rzeczy do wykonania i trzymajmy się tego bardzo ściśle.

Nabycie brodzika prysznicowego w niedużej kwocie.

 • Posted on: 20 February 2020
 • By: addmean
Łazienka, kabina prysznicowa Deante
Author: DEANTE
Source: DEANTE
Komfortowa łazienka jest podstawą doskonale urządzonych wnętrz. Elegancki pokój dzienny, przytulna sypialnia czy funkcjonalna kuchnia, to tylko ułamek poprawnego projektu. Dopełnieniem jest rzecz jasna doskonale zaprojektowana łazienka. Naturalnie, że gdy metraż tego pomieszczenia pozwala na jakąkolwiek aranżację i cena nie gra dużej roli, łatwiej jest fajnie urządzić łazienkę. Lecz gdy liczy się każdy grosz, albo gdy trzeba ustawić dużo sprzętów na naprawdę niewielkiej powierzchni to już prawdziwa umiejętność.

W trakcie renowacji łazienki wybierz solidne baterie łazienkowe do umywalki i kabiny Huppe, aby kąpiel zawsze sprawiała Ci radość

 • Posted on: 31 December 2019
 • By: addmean
Bateria
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Renowacja pokoju dla sporej części ludzi jest niezmiernie dokuczliwy, aczkolwiek każdy chce posiadać ładne, nastrojowe i kameralne wnętrze. Niestety nie ma na to innego sposobu, jak jedynie przeprowadzenie renowacji, gdyż nic nie jest wieczne i po kilku latach nic nie prezentuje się tak dobrze jak na początku. Ściany się paćkają, meble rozwalają, a komplet wypoczynkowy ma ślady po zjedzonych w pokoju gościnnym obiadach.

Kupno elementów, które będą niezbędne, jeśli ktokolwiek planuje zaaranżować dom w stylu minimalistycznym.

 • Posted on: 12 June 2019
 • By: addmean
ścianki szklane
Author: college.library
Source: http://www.flickr.com
Każdy styl posiada pewne główne cechy, wskazujące na to, w jaki sposób trzeba zaaranżować konkretne pomieszczenia. W związku z tym również zakup akcesoriów, które będą niezbędne, jeśli ktokolwiek planuje urządzić dom w stylu minimalistycznym zdeterminowany pozostaje tym, co wchodzi w obręb takiego trendu. Tym samym, nie ma ryzyka, że dobierze się to, co w pewien sposób nie byłoby dopasowane do ogólnie rozplanowanej całości.

Jakie pomysły będą przydatne w czasie urządzania łazienki? Co możemy zrobić ze szkła hartowanego?

 • Posted on: 1 June 2019
 • By: addmean
malowidło - dom
Author: Isengardt
Source: http://www.flickr.com
Aranżowanie mieszkania to sprawa zajmująca. Tym bardziej remont łazienki jest czasochłonny. Z kolei gdy zdecydujemy się na tak dużą zmianę, warto przemyśleć dobrze niektóre z rozwiązań, aby rezultat naszej pracy, był jeszcze lepszy.


Szczególnie jeśli mamy małą łazienkę, to dobrze jest postawić na lustra.

Jak można wykorzystywać rozmaite typy szkła do wykańczania swoich mieszkań i domów.

 • Posted on: 22 April 2019
 • By: addmean
plac zabaw i przedszkole
Author: Frogn kommune
Source: http://www.flickr.com
szkło stało się bardzo powszechnie stosowanym materiałem wykończeniowym i budowlanym. O ile dużej części z nas kojarzyć się przede wszystkim będzie z szybami w oknach i drzwiach pokojowych, to jego zastosowanie jest znacznie większe.


Zupełnie inny jest także rodzaj szkła jakie jest wtedy używane.