Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

łazienki

Nie zostawiaj zaplanowanych spraw na później. Najkorzystniej od razu zrobić wszystko, co zaplanowałeś

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
fragment parkietu
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Co winieneś zrobić jutro, uczyń to w tym momencie. Ta reguła winna przyświecać każdemu z nas. Nie warto bowiem odkładać przeróżnych czynności na późniejszy termin, jako że zakończy się to brakiem jakichkolwiek rezultatów. Nie powinno się odkładać rozmaitych spraw do załatwienia, bowiem takie działanie to co najmniej słaba ciągłość, w najgorszym natomiast razie – niedotrzymywanie umów. Postarajmy się najlepiej spisać liczbę spraw do wykonania, rzeczy do wykonania i trzymajmy się tego bardzo ściśle.

Nabycie brodzika prysznicowego w niedużej kwocie.

 • Posted on: 24 July 2019
 • By: addmean
Łazienka, kabina prysznicowa Deante
Author: DEANTE
Source: DEANTE
Komfortowa łazienka jest podstawą świetnie urządzonych domów. Piękny pokój dzienny, przytulna sypialnia czy ergonomiczna kuchnia, to zaledwie część dobrego projektu. Dopełnieniem jest właśnie doskonale urządzona łazienka. Naturalnie, że kiedy metraż takiego pomieszczenia daje możliwość na dowolną aranżację i koszt nie gra żadnej roli, łatwo jest dobrze wyposażyć łazienkę. Jednak kiedy liczy się każdy grosz, albo gdy potrzeba ustawić wiele sprzętów na rzeczywiście małej powierzchni to jest rzeczywiście sztuka.

W trakcie renowacji łazienki wybierz solidne baterie łazienkowe do umywalki i kabiny Huppe, aby kąpiel zawsze sprawiała Ci radość

 • Posted on: 19 June 2019
 • By: addmean
Bateria
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Renowacja domu dla mnóstwa osób jest bardzo kłopotliwy, jednakże każdy pragnie posiadać piękne, przytulne i kameralne wnętrze. Na nieszczęście nie ma na to innego sposobu, jak jedynie wykonanie renowacji, gdyż nic nie jest wieczne i po kilku latach nic nie wygląda tak wspaniale jak na początku. Ściany się paćkają, meble rozwalają, a kanapa ma ślady po zjedzonych w salonie śniadaniach.

Kupno elementów, które będą niezbędne, jeśli ktokolwiek planuje zaaranżować dom w stylu minimalistycznym.

 • Posted on: 12 June 2019
 • By: addmean
ścianki szklane
Author: college.library
Source: http://www.flickr.com
Każdy styl posiada pewne główne cechy, wskazujące na to, w jaki sposób trzeba zaaranżować konkretne pomieszczenia. W związku z tym również zakup akcesoriów, które będą niezbędne, jeśli ktokolwiek planuje urządzić dom w stylu minimalistycznym zdeterminowany pozostaje tym, co wchodzi w obręb takiego trendu. Tym samym, nie ma ryzyka, że dobierze się to, co w pewien sposób nie byłoby dopasowane do ogólnie rozplanowanej całości.

Jakie pomysły będą przydatne w czasie urządzania łazienki? Co możemy zrobić ze szkła hartowanego?

 • Posted on: 1 June 2019
 • By: addmean
malowidło - dom
Author: Isengardt
Source: http://www.flickr.com
Aranżowanie mieszkania to sprawa zajmująca. Tym bardziej remont łazienki jest czasochłonny. Z kolei gdy zdecydujemy się na tak dużą zmianę, warto przemyśleć dobrze niektóre z rozwiązań, aby rezultat naszej pracy, był jeszcze lepszy.


Szczególnie jeśli mamy małą łazienkę, to dobrze jest postawić na lustra.

Jak można wykorzystywać rozmaite typy szkła do wykańczania swoich mieszkań i domów.

 • Posted on: 22 April 2019
 • By: addmean
plac zabaw i przedszkole
Author: Frogn kommune
Source: http://www.flickr.com
szkło stało się bardzo powszechnie stosowanym materiałem wykończeniowym i budowlanym. O ile dużej części z nas kojarzyć się przede wszystkim będzie z szybami w oknach i drzwiach pokojowych, to jego zastosowanie jest znacznie większe.


Zupełnie inny jest także rodzaj szkła jakie jest wtedy używane.