Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

łazienka

Wyposażenie łazienek, które powoduje, że prezentują się one o wiele lepiej pod kątem designu.

 • Posted on: 19 September 2020
 • By: addmean
umywalki
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/umywalki_ego_plus_kolo.jpg
Obecnie ludzie zwracają tak samo uwagę na design, jak i na praktyczność użytkowania posiadanych przedmiotów. Dlatego jest to ważne w aranżacji wnętrz i zwraca się na to akcent w wyznaczonych przestrzeniach w mieszkania. Pozostaje to też rozpatrywane pod kątem uposażenia łazienek, jakie powodują, że wyglądają one o wiele lepiej pod względem designu.

Jak kupić baterię umywalkową – czym się kierować i w jaki sposób to dokonywać?

 • Posted on: 16 September 2020
 • By: addmean
wnętrze łazienki
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com
Wybór baterii nie jest prosty. W sklepach mamy bardzo szeroki asortyment, który laika może wprowadzić w zakłopotanie. Decydując się na kupno baterii, trzeba kierować się nie tylko względami estetycznymi oraz finansowymi. Trzeba wziąć pod uwagę też to, iż bateria będzie służyła nam przez dłuższy czas, dlatego istotne jest, aby nie sprawiała problemów, nie generowała wysokich kosztów podczas użytkowania i była funkcjonalna oraz zgodna z planami, według jakich zaaranżowaliśmy naszą łazienkę.

Już dziś idź na zakupy i sprawdź jakie atrakcyjne sprzęty oraz artykuły do dekoracji wnętrz jesteś w stanie zakupić w galeriach handlowych

 • Posted on: 11 September 2020
 • By: addmean
elegancka łazienka
Source: pixabay.com
W zasadzie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że stawianie domu czy odnowienie czterech kątów nie należą do najprzyjemniejszych. Nie zmienia to tymczasem faktu, że każdego z nas będzie to kiedyś czekać. Dlatego już dzisiaj dobrze jest posprawdzać co atrakcyjnego uda nam się pozyskać w marketach budowlanych oraz dekoracyjnych, żeby mieć jakiekolwiek rozeznanie na ten temat. W rzeczy samej warto też pobuszować w necie, albowiem w butikach online bez problemu uda nam się znaleźć multum interesujących dodatków, jakie uatrakcyjnią nasze pomieszczenie.

Jak uprzyjemnić swój czas spędzany w mieszkaniu? Aranżacja może ci w tym marzeniu pomóc

 • Posted on: 10 September 2020
 • By: addmean
Ogrzewanie podłogowe
Author: Purmo
Source: Purmo
Aranżacja domku wymaga wielkiej cierpliwości. Na pewno wymagany jest spacer po supermarketach. Najlepiej zrobić sobie listę zakupów i zatrzymać na ustaleniach, których dokonaliśmy wcześniej. Nie da się ukryć, iż pozyskiwanie informacji jest niesamowicie istotne i musimy to zrobić dzięki czasopism wnętrzarskich albo doświadczeń przyjaciół.

Komfortowa łazienka na miarę naszych czasów

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
łazienka z dużym oknem
Source: pixabay
Użyteczna łazienka to zapewnienie komfortu wszystkich użytkowników, i z tego powodu trzeba zastanowić się nad optymalnym urządzeniem. Trzeba zwrócić uwagę także na z pozoru mniej ważne elementy wystroju, które oddziałują na całościowy charakter przywołanego pomieszczenia. Właściwie dobrane baterie bądź umywalki to podstawa pod względem niejednej łazienki.

Wyposażenie łazienki będzie bardzo różne

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
łazienka
Author: nie
Source: pixabay.com
Co powinniśmy zainstalować w łazience?
Łazienka będzie niesamowitym miejscem, bo choć teoretycznie nie trzeba w niej wielu elementów, to jednakże powinny one być wytrzymałe i dobrze ze sobą połączone, tak abyśmy posiadali gwarancję, że będą tworzyły perfekcyjną całość. Dlatego powinno się przyjrzeć różnorakim ofertom i zdecydować co będzie dla nas najlepsze.

Urządzamy wnętrze łazienki - stabilne i innowacyjne płytki ceramiczne

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
płytki ceramiczne
Author: Max-Fliz
Source: Max-Fliz
Płytki ceramiczne we Wrocławiu to artykuł, który nietrudno odszukać. Wiele renomowanych i promowanych sklepów oferuje swoim Kontrahentom jakościowe, solidne i niezwykle trwałe płytki ceramiczne do salonu, pokoju, kuchni lub też łazienki. Jeśli właśnie postanawiasz odnowić wnętrze swojej łazienki i szukasz płytek ceramicznych dobrej jakości, to bezspornie warto zainteresować się płytkami pochodzącymi od renomowanych producentów płytek, jacy proponują swoim Konsumentom płytki najwyższej jakości.

Najważniejsze przedmioty w łazience

 • Posted on: 4 September 2020
 • By: addmean
kabina prysznicowa
Author: Cesana
Source: Cesana
Wbrew pozorom istnieje wiele takich przedmiotów, które w łazience są wręcz niezastąpione. Miejsce to z kolei jest na tyle potrzebne, że dobrze jest zadbać, by było w jak najlepszym stanie. W pomieszczeniu tym spędza się bowiem znaczną część każdego dnia, realizując chociażby różnego rodzaju czynności higieniczne. Aktualnie nadal zdarzają się takie domy, w których łazienka nie występuje – niezbędne jest tam więc przeprowadzenie remontu, by uzyskać miejsce na taką łazienkę.

Jak odpowiednio wykorzystać wnętrze małej łazienki?

 • Posted on: 7 May 2020
 • By: addmean
Kabina prysznicowa
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO
Mała łazienka zdoła być całkiem trudna do zaaranżowania, chociaż nawet niewielkie wnętrze przy należytej aranżacji będzie prezentować się modnie, ciekawie oraz także pożytecznie. Powinno się jednakże pamiętać o kilku wydajnych rozwiązaniach, które można zastosować w niewielkiej łazience.

Brodzik pod prysznicem - nowoczesne i ładne wyjście do każdej łazienki

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
nowoczesna łazienka
Author: Aussie Assault
Source: http://www.flickr.com
Funkcjonalna łazienka to zapewnienie komfortu wszystkich użytkowników, dlatego trzeba zastanowić się nad właściwym urządzeniem. Warto zwrócić uwagę także na z pozoru mniej ważne elementy wystroju, które oddziałują na cały charakter wspomnianego pomieszczenia. Odpowiednio dobrane baterie tudzież umywalki to podstawa pod kątem każdej łazienki.

Eleganckie wanny łazienki

 • Posted on: 3 April 2020
 • By: addmean
wanna
Author: Sanitec KOŁO
Nie ma chyba lepszej rzeczy, niż długa, gorąca kąpiel w komfortowej wannie po ciężkim dniu pracy. Takiej przyjemności nie mogą mieć ci ludzie, którzy mają wyłącznie kabinę prysznicową. Brak wanny może być efektem małego metrażu mieszkania – częsta sytuacja w nieruchomościach rodem z Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Jednak, o ile dysponujesz sporą łazienką, nie zastanawiaj się długo – zakup wanny to wspaniały wybór.

Czy dom jest naprawdę drogi? Czy zbudowanie go i eksploatacja to za duże koszty? Co zrobić, żeby było taniej?

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
dom
Author: Bogdan Kulczyński
Source: Reynaers Polska
Sądzisz że własny dom jest kosztowny... nigdy go nie postawię. Nic podobnego. Jeżeli tylko nie zamierzasz zdobyć pałacu czy rozległej posiadłości, dom jest jak najbardziej realna inwestycją.. Zastosuj się wyłącznie do przytoczonych niżej zasad.

Szkło i jego mocowanie - poznaj obecną technikę oraz obecne rozwiązania

 • Posted on: 17 December 2019
 • By: addmean
kabina
Author: Aquaform
Source: Aquaform
Każdy materiał, który jest używany we wnętrzu domu powinien być jakoś umocowany. Nie zawsze jest to łatwe. Część elementów montuje się szybko i bez dużych problemów. Gorzej dzieje się z materiałami delikatnymi. Przykładowo jeśli chodzi o szkło.

Pages