Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

łazienka

Urządzamy wnętrze łazienki - stabilne i innowacyjne płytki ceramiczne

 • Posted on: 11 May 2022
 • By: addmean
płytki ceramiczne
Author: Max-Fliz
Source: Max-Fliz
Płytki ceramiczne we Wrocławiu to artykuł, jaki nietrudno odszukać. Multum renomowanych i rekomendowanych sklepów oferuje swoim Kontrahentom jakościowe, porządne i niezmiernie trwałe płytki ceramiczne do salonu, pokoju, kuchni bądź też łazienki. Jeżeli właśnie planujesz odnowić wnętrze swojej łazienki i szukasz płytek ceramicznych porządnej jakości, to bez wątpienia należałoby zainteresować się płytkami pochodzącymi od renomowanych producentów płytek, którzy proponują swoim Kontrahentom płytki najwyższej jakości.

Najważniejsze przedmioty w łazience

 • Posted on: 4 March 2022
 • By: addmean
kabina prysznicowa
Author: Cesana
Source: Cesana
Wbrew pozorom istnieje sporo takich przedmiotów, które w łazience są wręcz niezbędne. Pomieszczenie to z kolei jest na tyle przydatne, że warto zatroszczyć się, by było w dobrym stanie. W pomieszczeniu tym spędza się bowiem znaczną część każdego dnia, realizując chociażby różnego rodzaju czynności higieniczne. Współcześnie nadal występują takie domy, gdzie łazienka nie występuje – konieczne jest tam więc zrobienie remontu, by uzyskać miejsce na taką łazienkę.

Eleganckie wanny łazienki

 • Posted on: 3 March 2022
 • By: addmean
wanna
Author: Sanitec KOŁO
Nie ma raczej przyjemniejszej rzeczy, niż długa, gorąca kąpiel w komfortowej wannie po całym dniu w biegu. Takiej miodnej chwili nie mogą zaznać ci ludzie, którzy mają tylko brodzik. Brak wanny bywa efektem ciasnoty mieszkania – powszechna sytuacja w budownictwie rodem z komuny. Jednak, jeśli rozporządzasz sporą łazienką, nie zastanawiaj się długo – nabycie wanny to wspaniały wybór.

W jaki sposób się zabrać za wykończenie małej łazienki, kilka zalet internetowych sklepów z akcesoriami wykończeniowymi.

 • Posted on: 29 December 2021
 • By: addmean
online
Author: Linda Katehi
Source: http://www.flickr.com
Łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu, a równocześnie kosztowne i trudne do urządzenia. Szczególnie jeśli nie jest ona powierzchniowo zbyt duża, bo wówczas będzie się trzeba bardzo mocno nagimnastykować, aby wszystko co konieczne w niej zmieścić. A do pomieszczenia jest trochę rzeczy, co już chyba wie dobrze każdy, kto już kiedyś korzystał z mało wygodnej łazienki.

Wanna kojarzy się z miejscem relaksu i odpoczynku - wanny z hydromasażem które są dobre

 • Posted on: 17 October 2021
 • By: addmean
wanna w łazience
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com
Aranżując poszczególne pomieszczenia w domu poświęcamy temu mnóstwo atencji, ponieważ zależy nam, aby w każdym z nich panowała miła aura. Nie da się ukryć, że aranżacja ma na to ogromny wpływ i warto przeznaczyć jej mnóstwo atencji. Takie miejsca jak kuchnia lub łazienka wymagają specjalnego zaciekawienia, ponieważ zdolne zestawienie wygodnych zastosowań z stylistyką nie należy do najprostszych.

Już dziś idź na zakupy i sprawdź jakie atrakcyjne sprzęty oraz artykuły do dekoracji wnętrz jesteś w stanie zakupić w galeriach handlowych

 • Posted on: 15 September 2021
 • By: addmean
elegancka łazienka
Source: pixabay.com
W zasadzie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że budowanie domu czy odnowienie czterech kątów nie należą do najprzyjemniejszych. Nie zmienia to jednak faktu, iż każdego z nas będzie to kiedyś czekać. Dlatego już dzisiaj istotne jest, aby posprawdzać co ciekawego uda nam się dostać w marketach budowlanych i dekoracyjnych, żeby mieć jakiekolwiek rozeznanie w tym temacie. Oczywiście warto również pobuszować w internecie, gdyż w sklepach online bezproblemowo uda nam się znaleźć multum interesujących dodatków, jakie uatrakcyjnią nasze pomieszczenie.

Brodzik pod prysznicem - nowoczesne i ładne wyjście do każdej łazienki

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
nowoczesna łazienka
Author: Aussie Assault
Source: http://www.flickr.com
Praktyczna łazienka to gwarancja wygody wszystkich użytkowników, i z tego powodu trzeba zastanowić się nad jej odpowiednim urządzeniem. Warto zwrócić uwagę także na potencjalnie mniej znamienne elementy wystroju, które mają wpływ na cały charakter wspomnianego pomieszczenia. Odpowiednio dobrane baterie czy umywalki to podstawa w kontekście niejednej łazienki.

Komfortowa łazienka na miarę naszych czasów

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
łazienka z dużym oknem
Source: pixabay
Praktyczna łazienka to zapewnienie komfortu wszystkich użytkowników, dlatego trzeba zastanowić się nad właściwym urządzeniem. Warto zwrócić uwagę również na z pozoru mniej istotne części wystroju, które mają wpływ na całościowy charakter tego pomieszczenia. Właściwie dobrane baterie czy umywalki to podstawa pod względem niejednej łazienki.

Jak odpowiednio wykorzystać wnętrze małej łazienki?

 • Posted on: 9 June 2021
 • By: addmean
Kabina prysznicowa
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO
Mała łazienka zdoła być dość trudna do urządzenia, chociaż nawet niewielkie wnętrze przy dobrej aranżacji będzie przedstawiać się modnie, ciekawie oraz także praktycznie. Pożądane byłoby jednak pamiętać o kilku sprawnych rozwiązaniach, które można zastosować w niewielkiej łazience.

Jak kupić baterię umywalkową – czym się kierować i w jaki sposób to dokonywać?

 • Posted on: 29 April 2021
 • By: addmean
wnętrze łazienki
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com
Wybór baterii nie jest prosty. W sklepach mamy bardzo szeroką ofertą, która laika może wprowadzić w zakłopotanie. Decydując się na zakup baterii, powinniśmy sugerować się nie tylko walorami estetycznymi i niską ceną. Trzeba wziąć pod uwagę również to, że bateria będzie wykorzystywana przez wiele lat, dlatego istotne jest, by nie sprawiała problemów, nie generowała wysokich kosztów podczas codziennego użytkowania i była funkcjonalna oraz zgodna z planami, według jakich zaprojektowaliśmy naszą łazienkę.

Jak prawidłowo urządzić niedużą łazienkę, by wizualnie ją powiększyć?

 • Posted on: 3 November 2020
 • By: addmean
łazienka
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Urządzanie łazienki wiąże się z rozstrzygnięciem dwóch kwestii - jedna dotyczy aspektów wizualnych, a druga praktycznych. Łazienka to bowiem pomieszczenie, które z jednej strony ma być praktyczne, a z drugiej powinno rewelacyjnie się prezentować. Remont czy też urządzanie łazienki od zera wiąże się z wieloma poważnymi decyzjami. Lepsze są wanny czy prysznice? Jaki kolor kafelek jest najlepszy? Otóż, jeśli nasza łazienka jest mała lepiej postawić na alternatywy, które sprawią, że będzie się ona wydawała większa.

Wyposażenie łazienki będzie bardzo różne

 • Posted on: 21 October 2020
 • By: addmean
łazienka
Author: nie
Source: pixabay.com
Co powinniśmy zainstalować w łazience?
Łazienka będzie specyficznym miejscem, gdyż choć teoretycznie nie trzeba w niej sporo części, to mimo wszystko muszą one być mocne oraz odpowiednio ze sobą powiązane, tak byśmy posiadali gwarancję, że będą tworzyć perfekcyjną całość. Dlatego potrzeba się przyjrzeć przeróżnym ofertom oraz zdecydować co będzie dla nas najlepsze.

Wielofunkcyjna i atrakcyjna – łazienka w twoim domu

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
łazienka
Author: Lizzie Benton
Source: http://www.flickr.com
Kiedy mamy wykończyć wnętrza, za jedne musimy zabrać się na początek, co wynika z naturalnej kolei rzeczy. Mowa rzecz jasna między innymi o łazience. Jeżeli chcemy mieszkać w naszym domu bez problemów, posiadanie w pełni wyposażonej łazienki jest niezbędne, stąd też warto myśleć o niej w pierwszej kolejności. Które elementy w łazience trzeba wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności? – oczywiście sanitariaty.

Pages